Україна увійшла до топ-5 жіночого спринту на Кубку світу з біатлону

Кубок світу з біатлону

Українська біатлоністка Юлія Джима стала п'ятою у спринтерській гонці на 9-му етапі сезону Кубка світу.

У чеському Нове-Мєсто лідерка "жовто-синіх" показала 100%-ву точність стрільби, зуміла закрити всі 10 мішеней і продемонструвати непоганий хід по трасі. Це дозволило їй увійти до квіткової церемонії.

Інші представниці України виступили куди гірше: Дар'я Блажко стала 26-ю, Анастасія Меркушина фінішувала 27-ю, Валя Семеренко посіла 62-ге місце, Олена Підгрушна – 88-ме.

Результати жіночого спринту в Нове-Мєсто.

Перемогу в гонці здобула Тіріл Екхофф із Норвегії. Друге місце дісталося представниці Німеччини Деніз Херрман, а "бронзу" взяла італійка Доротея Вірер.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українські паралімпійці завоювали 29 медалей на Кубку світу з лижних гонок та біатлону.