Мас-старт Кубку світу з біатлону ознаменувався напруженою розв'язкою на останніх метрах

22,2 т.
Юлія Джима

У французькому Ансі гонкою з масовим стартом серед жінок на 12.5 км продовжилася програма 4-го етапу Кубку світу з біатлону. Збірна України була представлена Юлією Джимою, Дар'єю Блашко та Оленою Білосюк (Підгрушною).

Українки не змогли продемонструвати ні точну стрільбу, ні високу швидкість ходу та завершили виступ в ар'єргарді. Джима та Білосюк посіли перше та третє місце з кінця.

Результати гонки

Дар'я Блашко, промахнувшись по разу на кожному вогневому рубежі, завершила мас-старт 26-ю.

Перемогу в гонці здобула Ельвіра Еберг із Швеції. За друге місце на трасі розгорнулася серйозна боротьба.

Ельвіра Еберг

Росіянка Крістіна Резцова вийшла з 4-го вогневого рубежу п'ятою, змогла пробратися на 2-у позицію, але у фінішному створі кілька секунд поступилася Жюлі Сімон. Француженка змогла обігнати і російську спортсменку, і чешку Джесіку Числову, заслужено взявши "срібло".

Христина Резцова

Раніше у чоловічих перегонах переслідування збірна України продемонструвала провальний результат.

Тарас Лесюк

Як повідомляв OBOZREVATEL, у суботу в Ансі відбулися жіночі гонки переслідування.

Олена Білосюк стала 25-ю

Незважаючи на бездоганну стрілянину у спринт Джима та Білосюк фінішували на межі другої десятки, що залишало дуже невеликі шанси на високі місця.