Біатлоніст збірної України фінішував передостаннім у гонці Кубку світу

1,8 т.
Тарас Лесюк

У французькому Ансі гонкою переслідування серед чоловіків на 12.5 км продовжилася програма 3-го етапу Кубку світу з біатлону. Збірна України була представлена Тарасом Лесюком та Артемом Тищенком.

Наші співвітчизники не змогли порадувати вболівальників ні стрільбою, ні високою швидкістю ходу. Тищенко з двома промахами завершив гонку 55-м, поступаючись переможцю 4:43,3.

Тарас Лесюк став 59-м

Тарас Лесюк прийшов до фінішу передостаннім. 25-річний уродженець Івано-Франківської області зробив 5 неточних пострілів на двох стійках та програв першому місцю майже 7 хвилин. Усього фінішувало 60 спортсменів.

Тарас Лесюк

Перемогу здобув француз Кантен Фійон-Має. Друге місце у біатлоніста збірної Росії Едуарда Латипова. Третій приїхав на подіум Ветле-С'ястад Крістіансен (Норвегія).

Результати гонки

Як повідомляв OBOZREVATEL, кількома годинами раніше в Ансі відбулися жіночі гонки переслідування. Збірна України була представлена Юлією Джимою та Оленою Білосюк.

Незважаючи на бездоганну стрільбу в спринті, українки напередодні фінішували на межі другої десятки, що залишало дуже невеликі шанси на високі місця.

Юлія Джима після вдалого початку та чистої стрілянини, почала провалюватися на дистанції. Киянка зробила 5 промахів на двох наступних вогневих рубежах і врешті-решт достроково знялася з дистанції, так і не фінішувавши.