Капітан збірної України "застрелився" на Кубку світу

27,8 т.
Капітан збірної України 'застрелився' на Кубку світу

Український біатлоніст Дмитро Підручний не зміг поборотися за десятку найсильніших у чоловічому спринті на етапі Кубка світу в американському Солт-Лейк-Сіті. Капітан збірної України допустив по два промахи на обох вогневих рубежах і в підсумку фінішував 33-м.

Найвдаліше стартував ще один українець Артем Тищенко. Наш біатлоніст чисто відстрілявся на "лежці", однак стрільба на стійці і дуже повільний хід підвели Артема, який у підсумку показав 54-й результат.

Читайте: Українка увійшла в топ-10 спринтерської гонки Кубка світу

Останнім серед українців стартував Тарас Лесюк, який також допустив чотири промахи, прийшов до фінішу 78-м.

Лідером змагань став норвежець Крістіансен, від нього всього на півтори секунди відстав француз Дестьо, а німецький біатлоніст Реєс завоював бронзу змагань.

Як повідомляв OBOZREVATEL, триразова олімпійська чемпіонка з біатлону Анастасія Кузьміна сіла в несправний літак, проте перед самим вильотом поломку виявили і вивантажили пасажирів.