Українка увійшла в топ-10 спринтерської гонки Кубка світу

45,8 т.

Українська біатлоністка Юлія Джима фінішувала десятою у спринті на етапі Кубка світу в американському Солт-Лейк-Сіті. Наша спортсменка чисто відстрілялася на обох вогневих рубежах.

Юлія продемонструвала гарну швидкість і на третьому колі увійшла в двадцятку найшвидших спортсменок. Ще одна українка Яна Бондар, незважаючи на один промах, фінішувала 18-ю.

Читайте: Українки останніми фінішували в естафеті КС із біатлону

Наша біатлоністка Надія Бєлкіна, промахнувшись на обох вогневих рубежах, показала 54-й результат, а Марія Кручова з тими ж помилками на стрільбі, фінішувала лише 73-ю.

Лідером змагань стала Марті Олсбі Ройселанд, яка на 11 секунд випередила одну з кращих біатлоністок світу Кайсу Макаряйнен, яка допустила один промах на стійці. Третій результат показала німкеня Франциска Хільдебранд.

Як повідомляв OBOZREVATEL, триразова олімпійська чемпіонка з біатлону Анастасія Кузьміна сіла в несправний літак, проте перед самим вильотом поломку виявили і вивантажили пасажирів.