Джиму не випустили на гонку Кубку світу з біатлону

Юлія Джима

Гонкою переслідування на 10 км серед жінок продовжилася програма 10-го етапу Кубку світу з біатлону, який цими днями проходить у шведському Естерсунді.

У пасьютi не змогла взяти участь одна з лідерок збірної України Юлія Джима. Киянка повинна була стартувати 41-ю, але тренерський штаб ухввирішив зняти її з гонки, заради участi в недільному масстарті.

У підсумку найкращою з наших співвітчизниць стала Олена Підгрушна, яка приїхала 30-й.

Решта українок опинилася ще нижче. Дар'я Блашко завершила гонку на 37-му місці, а Валя Семеренко фінішувала 44-ю.

Перемогу в гонці здобула норвежка Марте Олсбi Ройселанд. Її співвітчизниця Тіріль Екгофф стала другою. Сенсаційна "бронза" у Ганни Соли з Білорусі.

Результати гонки

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні збірна України провально виступила в жіночому спринті. Жодна з наших спортсменок не змогла посісти місце в першій тридцятці.