Чемпіонат світу з біатлону-2023. Усі результати та звіти

3 хвилини
61,5 т.
Чемпіонат світу з біатлону

У німецькому місті Оберхоф завершився 56-й чемпіонат світу з біатлону. У програмі першості було сім дисциплін: спринт, гонка переслідування, індивідуальна гонка, естафета, змішана естафета, одиночна змішана естафета та мас-старт.

Обергоф відомий своїм чистим гірським повітрям та лісовими стежками. У цьому місці, яке стало курортом ще у 19 столітті, тепер знаходиться німецький центр зимових видів спорту, особливо біатлону, а також бобслею та скелетону. Село, в якому мешкає 1600 мешканців, розташоване на схилі гори, у глибині тюрингського лісу.

Наша команда в Німеччині була представлена наступним складом:

Остаточний склад України на ЧС-2023 з біатлону

Чоловіки: Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цимбал, Денис Насико, Артем Тищенко

Жінки: Олена Білосюк, Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Ганна Кривоніс, Любов Кип'яченкова, Дар'я Блашко

У прямому ефірі всі перегони транслюються на сайті "Суспільне Спорт", а також на регіональних телеканалах "Суспільного" ("Суспільне Київ", "Суспільне Полтава" тощо).

Крім того, безкоштовна трансляція відбувається на офіційному сайті IBU.

Побачити змагання можна на Євроспорт 1. Телеканал доступний на медіасервіс Megogo за підпискою "Максимальна".

16:15. Мас-старт, 15 км, чоловіки

Як повідомляв OBOZREVATEL, минулий мундіаль проходив у 2021 році у словенській Поклюці. Тоді збірна України посіла 7-е місце з однією бронзовою медаллю.

Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Дар'я Блашко та Олена Підгрушна посіли третє місце в естафеті

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!