Україна встановила історичний антирекорд на чемпіонаті світу з біатлону

25,0 т.
Дмитро Підручний

Збірна України, яка була представлена Олександрою Меркушиною та Дмитром Підручним, посіла 15-е місце в одиночній змішаній естафеті (синглмікст) на чемпіонаті світу з біатлону, який у ці дні проходить у німецькому Обергофі. Для нашої команди це стало найгіршим показником у цій дисципліні за час участі на мундіалях.

До цього антирекордом була 10-та позиція, яку Україна посіла на ЧС-2020. Тоді гонку також бігли Підручний та Меркушина. Для нашого дуету це був третій спільний виступ у синглміксті на чемпіонатах світу. 2019-го українська пара фінішувала п'ятою.

Ключовим моментом став третій етап гонки, яку бігла Анастасія Меркушина. Спочатку 28-річна уродженка Тернопільщини не змогла зберегти восьме місце, поступившись суперникам за швидкістю. А потім на стрільбі стоячи заробила три штрафні кола. На трасу українка повернулася 17-ю з 27 учасників. Від лідера наша біатлоністка відставала на 2:29.

Перемогу у результаті з колом штрафу здобула Норвегія. Другою із відставанням у 13,8 секунд фінішувала Австрія. Італія замкнула трійку призерів.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!