Біатлоністка збірної України на Кубку світу видала ідеальну стрільбу та відіграла 21 місце

4,9 т.

Жіночою гонкою переслідування на 10 км продовжився програма 3-го етапу Кубка світу з біатлону. Збірна України була представлена Оленою Білосюк, Дар'єю Блашко та Анастасією Меркушиною.

Саме Настя стала автором невеликої сенсації. 27-річна сумчанка провела чудово змагання, відігравши у підсумку 21 місце. Наша співвітчизниця змогла провести чисто всі чотири вогневі рубежі, що дозволило їй фінішувати на 36-му рядку.

Перемогу здобула Ельвіра Еберг із Фінляндії. На другому рядку розташувалася італійка Ліза Вітоцці. Третє місце у Жюльї Сімон (Франція).

Як повідомляв OBOZREVATEL, кількома годинами раніше відбулися чоловічі перегони переслідування, в яких Україна видала найкращий результат сезону.

Напередодні Пріма показав найкращий для себе результат нового сезону Кубку світу з біатлону в індивідуальних перегонах. На етапі в Ансі наш спортсмен досить успішно виступив у спринті.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!