Біатлоніста збірної України "затоптали" під час передачі естафети на Кубку світу. Відео

55,0 т.
Біатлоніста збірної України 'затоптали' під час передачі естафети на Кубку світу. Відео

Український біатлоніст Артем Прима невдало провів передачу естафети у перегонах на 1-му етапі Кубку світу. 36-річному уродженцю Чернігова не вистачило місця у спеціальному коридорі, де відбувається зміна учасників перегонів.

Відео дня

Після 1-го етапу під час змішаної естафети Пріма затиснули суперники, через що той на швидкості впав обличчям у сніг.

Варто зазначити, що це сталося одразу після того, як Артем відправив у бій свого партнера – Антона Дудченка, тож падіння суттєво не затримало українську команду.

Гонку зрештою виграла Франція. Норвегія стала другою. Третє місце в Італії. Збірна України завершила змішану естафету 8-ю.

Як повідомляв OBOZ.UA, у суботу, 25 листопада, етапом у шведському Естерсунді стартував сезон 2023/2024 на Кубку світу з біатлону. Змагання відкривала поодинока змішана естафета (супермікст).

Україна, яка в цій гонці була представлена Артемом Тищенком та Анастасією Меркушиною, посіла 10-те місце.

Нагадаємо, що минулий сезон став провальним для збірної України. Вперше за 30 років українські біатлоністи не змогли взяти жодної медалі. 2021-го наша команда виграла одну "бронзу", а "золото" України виборола востаннє в сезоні-2018/19.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!