Українець увійшов до Топ-8 на спринтерській гонці Кубка світу з біатлону

10,5 т.

У суботу, 5 грудня, в рамках першого етап Кубка світу з біатлону, який проходить в ці дні в шведському Естерсунді, завершилася чоловіча спринтерська гонка. Найкращий з українців фінішував восьмим.

Дмитро Підручний стартував тридцятий, упевнено провів першу частину гонки і з непоганою швидкістю претендував навіть на медаль, однак два промахи на стійці відкинули його за межі подіуму. У підсумку восьме місце з відставанням 116 від лідера, що є дуже непоганим результатом для дебютного етапу.

Читайте: Де дивитися 1-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

Решта наші біатлоністи фінішували в наступному порядку: 26. Володимир Семаков (0 + 2) +2: 14.0 50. Артем Прима (3 + 1) +3: 00.8 52. Сергій Семенов (2 + 2) +3: 03.1 88. Віталій Кільчицький (2 + 4) +4: 43.6

А гонку виграв володар торішнього Великого Кришталевого глобуса Мартен Фуркад (Франція). "Срібло" у Арнда Пфайфера з Німеччини, бронзову медаль виграв Уле-Ейнар Бьерндален.

У 16:30 відбудеться старт жіночого спринту. Нагадаємо, збірна України драматично стартувала на Кубку світу в Естерсунді. Після цього наші біатлоністи влаштували "гойдалки" на естафеті, і показали гідний результат в чоловічій індивідуальній гонки. Також в активі української команди є одна медаль: "бронзу" в "індивідуалці" виграла Олена Підгрушна.