Легендарний Бьорндален встановив унікальний біатлонний рекорд

6,3 т.

Норвезький біатлоніст Уле-Ейнар Бьорндален, який здобув 129-ту перемогу на етапі Кубка світу в Естерсунді в індивідуальній гонці, встановив новий віковий рекорд для переможців. Восьмиразовий олімпійський чемпіон став кращим у віці 41 рік і 10 місяців. Попереднє досягнення належало йому ж - у 40 років він виграв спринт на етапі Кубка світу в Осло в минулому сезоні.

Серед жінок звання найбільш вікової спортсменки, що отримала перемогу, належить Анне-Карін Зідек (37 років), інформує "Советский спорт".

Читайте: Де дивитися 1-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

У четвер, 3 грудня, етап продовжиться жіночою індивідуальною гонкою. Початок о 18:15.

Нагадаємо, збірна України драматично стартувала на Кубку світу в Естерсунді. Після цього наші біатлоністи влаштували "гойдалки" на естафеті.