Україна гідно провела індивідуальну гонку на Кубку світу з біатлону

10,8 т.

У середу, 2 грудня, в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону, який проходить в ці дні в шведському Естерсунді, практично завершилася чоловіча індивідуальна гонка. Українці не змогли завоювати медаль, але показали дуже гідний результат. Володар торішнього Малого Кришталевого Глобуса в індивідуальних гонках Сергій Семенов, який вийшов на старт в історичній червоній майці лідера, показав відмінну швидкість і міг претендувати на медаль, але промах на другій лежанці, звів на "ні" всі його нулі на інших вогневих рубежах. У підсумку лише десяте місце і +2.20,6 від лідера.

Читайте: Де дивитися 1-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

А гонку сенсаційно виграв 41-річний найтитулованіший спортсмен в історії зимових Олімпійських ігор, чемпіонатів світу з біатлону і Кубків світу з біатлону Уле-Ейнар Бьерндален. Друге місце у німця Симона Шемпа, а "бронза" у росіянина Олексія Волкова.

У четвер, 3 грудня, етап продовжиться жіночою індивідуальною гонкою. Початок о 18:15. Нагадаємо, збірна України драматично стартувала на Кубку світу в Естерсунді. Після цього наші біатлоністи влаштували "гойдалки" на естафеті.