Україна здобула "срібло" Кубка світу з біатлону

32,5 т.
Україна здобула 'срібло' Кубка світу з біатлону

У суботу, 13 лютого, в США на 8-му етапі Кубка світу з біатлону відбулася жіноча естафета. Гонку перенесли з неділі через складні погодні умови.

Ірина Варвинець відмінно провела свій етап і передала естафету Наталії Бурдизі з другим результатом. Екс-росіянка спробувала підтримати швидкість, задану збірною Швейцарії, але не розрахувала свої сили. Українка приїхала на стрільбище першою, але тричі промазав, затрималася на 35 секунд і відкотилася на шосту позицію. На стійці Наталія реабілітувалася, показавши хорошу швидкість, і змогла відправити Юлію Джиму в гонку четвертою.

дивіться: Найкраща біатлоністка світу оскандалилася на старті гонки переслідування: відео події

25-річна киянка чудово пробігла свою частину змагань, зробивши лише один промах і скоротивши відставання від лідера до 20 секунд. Олена Підгрушна, яка завершувала естафету, не змогла порадувати вболівальників точністю на стрільбі лежачи, зробивши 3 зайвих постріли.

Заключна стійка стала справжньою драмою. Росія з позиції лідера пішла на два штрафних кола, і у наших біатлоністок з'явився шанс на медаль. На стійці Олена знову три рази не влучила і пішла зі стрільбища, маючи +58 секунд, але в черговий раз проявила себе як геніальний фінішер. Лідер збірної України відіграла на останньому колі 30 секунд і здобула неймовірне "срібло".

Читайте: 8-й етап Кубка світу з біатлону: всі результати і звіти

Нагадаємо, що в чоловічій естафеті Україна увійшла в топ-7.

Раніше на 7-му етапі в одиночній змішаній естафеті українці увійшли в топ-6. На старті минулого етапу чоловіча спринтерська гонка перетворилася на справжні тортури для українських уболівальників, а в жіночому спринті "золото" виграла Олена Підгрушна.