Баскетболістки "Прометея" вийшли до чвертьфіналу Єврокубку ФІБА

3 хвилини
11,6 т.
'Прометей' переміг 'Касторс Брен'

Жіночий баскетбольний клуб "Прометей" зі Слобожанського переміг у матчі-відповіді 1/8 фіналу Єврокубку ФІБА і вийшов у чвертьфінал турніру. Гра в Слобожанському проти бельгійського "Касторс Брен" завершилася з рахунком 79:56.

Суперником українок у 1/4 фіналу стане польська команда "Люблін".

"Прометей" – "Касторс Брен"

Після перемоги в одне очко у першій грі в гостях українки розуміли, що їм удома потрібно обов'язково вигравати.

Вже з перших секунд потужний ривок наших співвітчизниць буквально зім'яв суперниць із майданчика. Триочкові Юркевич та Аткінс, а також кинджальні проходи Холмс не залишили шансів бельгійкам. Підсумок стартової чверті – 27:11 на нашу користь.

Після невеликої перерви розгром гостей продовжився. "Прометей" не дав опоненткам жодної можливості контратакувати, лише нарощуючи свою перевагу.

Ситуація не змінилася і у другій половині. Лише у 4-й чверті "Прометей" трохи зменшив оберти в атаці, зробивши акцент на обороні.

Нагадаємо, що баскетболістки "Прометея" мінімально перемогли у першому матчі 1/8 фіналу Єврокубку ФІБА. Гра у Бельгії проти "Касторс Брен" завершилася з рахунком 92:93.