Баскетболістки "Прометея" на останній секунді здобули перемогу в Єврокубку ФІБА

3 хвилини
13,3 т.
Матч пройшов у Бельгії

Жіночий баскетбольний клуб "Прометей" зі Слобожанського переміг у першому матчі 1/8 фіналу Єврокубку ФІБА. Гра у Бельгії проти "Касторс Брен" завершилася з рахунком 92:93.

Старт поєдинку подарував оптимістичні сподівання вболівальникам червоних. Швидкісних господарів гості подавили власною потужною та швидкою грою. У підсумку перевага за першу чверть склала дев’ять очок. До великої перерви господарі змогли відіграти два з них.

"Прометей" – "Касторс Брен"

До заключної чверті Прометей контролював гру та тримав перевагу. Однак в заключній 10-хвилинці перебіг подій змінився. На діях гостей все більше позначалася втома. Так і не змогла відновитися до першого матчу досвідчена Ольга Дубровіна. Тон гри задавали легіонерки, великий обсяг роботи в захисті виконувала Тетяна Юркевичус.

У суперниць однією з найкращих була українка Валерія Бережинська. Господарі додали влучності в реалізації атак, покращили гру під щитами. Як наслідок різниця стала невпинно скорочуватися.

За кілька хвилин до кінця ігрового часу рахунок зрівнявся й бельгійки навіть вперше вийшли вперед. Втім у заключних атаках триочковий Аткінс після підбирання Яркевичус та влучний штрафний американки на останній секунді забезпечили Прометею перемогу з мінімальною перевагою.

Другий матч команди зіграють 20 січня в Слобожанському.

Касторс Брен (Бельгія) – Прометей (Україна) – 92:93 (18:27, 21:19, 23:24, 30:23)

"Прометей" - "Касторс Брен"

Нагадаємо, що в серпні минулого року "Прометей" підписав контракт із захисницею збірної США з баскетболу, олімпійською чемпіонкою у складі своєї національної команди на Іграх у Токіо Аріель Аткінс.