Українка Ягупова у складі "Фенербахче" стала віцечемпіонкою Євроліги

4,5 т.
Фенербахче Шопрон

Турецький "Фенербахче", за який виступає капітанка жіночої збірної України з баскетболу Аліна Ягупова, програв у фіналі Євроліги угорському "Шопрону". Зустріч у Стамбулі завершилась із рахунком 60:55.

Вже з перших хвилин номінальні господарі активно пішли в атаку, зім'явши оборону суперниць. Ривок 12:0 за 7 перших хвилин просто нокаутував "Фенербахче". Наша співвітчизниця ніяк не могла налагодити точність, схибнувши три з трьох далеких спроб.

Шопрон - Фенербахче

Вікторові Лапенні навіть довелося ненадовго садити Ягупову на лаву запасних.

Аліна Ягупова (ліворуч)

У другій десятихвилинці вже не було такої тотальної переваги "Шопрону". Фенербахче поступово намацав свою гру, але відіграти бодай очко не зміг.

Аліна Ягупова в атаці

Після перерви ситуація змінилася. Очікувані своїми трибунами баскетболісти "Фенербахче" ривком 13:4 змогли зрівняти рахунок. Почала забивати й Ягупова.

На жаль, сил української баскетболістки не вистачило для перемоги. Максимум, що змогло зробити "Фенербахче" скоротити розрив до 4 пунктів.

Ягупова за 39 хвилин, проведених на паркеті, набрала 13 очок. Наша співвітчизниця забила 4 з 8 двоочкових та 5 з 6 штрафних. На жаль Аліна не закинула жодного з 10 триочкових. Також на рахунку української гравчині 6 підбирань, 5 передач, 4 фоли та 4 втрати.

Як повідомляв OBOZREVATEL, кілька днів тому Ягупова допомогла своєму "Фенербахче" пробитися у фінал баскетбольної Євроліги. У півфінальному протистоянні Фіналу чотирьох турецький клуб зустрівся із чеським УСК "Прага", над яким здобув непросту перемогу 83:74.