Збірна України з баскетболу здобула розгромну перемогу на Універсіаді-2017

29,3 т.

Збірна України з баскетболу здобула впевнену перемогу у другому матчі групового етапу літньої Універсіади-2017. Наша команда не залишила жодного шансу представникам Мозамбіку, розгромивши суперника - 111:42.

"Жовто-сині" з перших секунд матчу захопили ініціативу, просто розмазавши суперника по майданчику. Уже в першій 10-хвилинці українці забили 28 очок, при цьому давши набрати африканцям лише п'ять.

На велику перерву наші хлопці пішли з перевагою в 36 очок, а в другій половині гри продовжили нарощувати відрив. У підсумку до фінальної сирени українці набрали 111 очок.

Читайте: Український плавець з рекордом виграв "золото" Універсіади-2017

Найрезультативнішими у складі нашої команди стали Олександри Петров (20 очок) і Олександр Кобець (16 очок).

Після двох ігрових днів підопічні Валерія Плеханова мають у своєму активі 100%-результат.

Свій наступний матч українці проведуть проти росіян у середу, 23 серпня.

Як повідомляв "Обозреватель", збірна України з баскетболу обіграла австралійців у стартовому матчі Універсіади-2017.