Юні українки в розкішному стилі вийшли в чвертьфінал Євробаскету-2017

12,0 т.

Збірна України з баскетболу U-16 вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи в Дивізіоні В. Наші дівчата у вирішальному для себе матчі групового турніру обіграли своїх прямих конкуренток за вихід у плей-офф ірландок - 68:46.

Поєдинок склався непросто для "жовто-синіх". Першу десятихвилинку українки "віддали" з різницею в 12 очок. Перед великою перервою "жовто-синім" вдалося лише трохи скоротити відставання, і тренерському штабу потрібно було внести серйозні корективи в гру своїх підопічних.

Читайте: Збірна України скасувала важливий спаринг перед Євробаскетом-2017

На другу половину українки вийшли неймовірно зарядженими на боротьбу і просто змели ірландок із майданчика. Спочатку наші дівчата зуміли зрівняти рахунок, а в заключній чверті знищили суперниць вражаючим ривком 27:0.

Євробаскет-2017. U-16

Група В

Ірландія - Україна - 46:68 (18:6, 10:13, 11:19, 7:30)

Після цієї перемоги Україна забезпечила собі мінімум друге місце в групі і вихід у чвертьфінал.

Як повідомляв "Обозреватель", студентська збірна України здобула дві перемоги на старті Універсіади-2017.