Збірна України ефектно розбила чемпіонів Європи: опубліковані яскраві фото

8,6 т.

Збірна України з баскетболу без проблем розібралася зі Словенією в матчі кваліфікації Кубка світу-2019. Поєдинок у Запоріжжі завершився з рахунком 82:54.

Впевнено стартувавши в дебюті зустрічі завдяки неймовірній грі Липового, наші спортсмени в кінцівці першої чверті зменшили оберти і підпустили до себе суперника. Однак у другій десятихвилинці українці істотно додали і до великої перерви забезпечили собі комфортну перевагу в десять очок.

Читайте: ''Слава Україні!'' Мурзін подякував уболівальникам за підтримку в матчі відбору на КМ-2019

Другу половину зустрічі наша команда провела впевнено, повністю контролюючи все, що відбувалося на майданчику. Підопічні Євгена Мурзіна не дозволили чемпіонам Європи повернути інтригу в протистояння і довели зустріч до своєї впевненої перемоги.

OBOZREVATEL пропонує вашій увазі фото найяскравіших моментів у Запоріжжі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вихованець "Черкаських Мавп" Святослав Михайлюк провів блискучий поєдинок у Лізі розвитку НБА - офіційної молодшої ліги Національної баскетбольної асоціації. Український захисник "Саут Бей Лейкерс" допоміг своїй команді перемогти "Техас Леджендс" (123:113).