Збірна Росії програла Сербії у півфіналі Євробаскету-2017

31,1 т.

Збірна Сербії стала другим фіналістом чемпіонату Європи з баскетболу, який проходить у Ізраїлі, Румунії, Туреччини та Фінляндії. У напруженому поєдинку 1/2 фіналу Євробаскету-2017 балканці обіграли команду Росії - 87:79 (25:20, 23:14, 18:23, 21:22).

З огляду на помилки попередньої зустрічі, коли на груповому раунді "триколор" здолали сербів, команда Олександра Джорджевича зробила ставку на своїх важких гравців. Найбільше проблем росіянам створював центровий "Детройт Пістонс" Бобан Мар'янович.

Сербський гігант, зріст якого становить 221 см, регулярно підбирав м'ячі біля чужого щита, обігруючи оборону суперника. Крім того, у номінальних гостей зловив кураж ще один представник НБА - атакуючий захисник "Сакраменто Кінгз" Богдан Богданович. Його швидкі проходи під кільце і дальні кидки стали запорукою успіху перемоги над Росією.

Читайте: Євробаскет-2017: розклад та результати матчів плей-офф

Ще до великої перерви Сербія оформила собі комфортну перевагу в 14 очок. У третій чверті балканці злегка зменшили оберти, економлячи сили на кінцівку. Росіяни кинули всі сили, щоб відігратися, проте зробити камбек їм все ж не вдалося.

У фіналі Сербія зіграє з кривдницею збірної України Словенією, яка напередодні сенсаційно обіграла Іспанію. Вирішальний поєдинок турніру відбудеться 17 вересня о 21:30. У цей же день Росія зустрінеться з іспанцями в битві за 3-е місце (17:00).