Збірна Іспанії сенсаційно програла в півфіналі Євробаскету-2017

101,2 т.
збірна Словенія

Збірна Словенії виграла у чинних чемпіонів Європи в першому півфіналі Євробаскету-2017, який із 31 серпня по 17 вересня проходить в Ізраїлі, Румунії, Фінляндії та Туреччині. Зустріч у Стамбулі на "Сінан Ерден Арені" Словенія - Іспанія завершилася з рахунком 92:72.

З перших хвилин словенці змогли нав'язати свою гру титулованому супернику, оформивши перемогу в першій чверті 25:19. У другій чверті брати Газолі і Ко спробували переламати хід поєдинку, але після перерви домінування Словенії продовжилося.

Словенці, чудово розігруючи кожен м'яч і показуючи приголомшливу точність атак, не залишили жодних шансів "червоної фурії".

STOP IT @Goran_Dragic 🇸🇮! #dracarys # EuroBasket2017 @kzs_si 📺 https://t.co/1xf8mQU7WH pic.twitter.com/ZC1bnBq10l

- FIBA (@FIBA)

14 вересня 2017 р

Таким чином вперше в історії ця збірна з центральної Європи гарантувала собі медаль чемпіонату Європи. Суперник підопічних Ігоря Кокошкова визначиться у другому півфіналі, де збірна Сербії битиметься з командою Росії. Початок 15 вересня в 21.30.

Читайте: Євробаскет-2017: розклад та результати матчів плей-офф

На шляху до фіналу словенці в 1/8 фіналу обіграли збірну України, а в чвертьфіналі здолали Латвію.

Іспанія в 1/8 фіналу знищила Туреччину, а в 1/4 фіналу була сильнішою, ніж Німеччина.