Перемога чемпіона в Києві, видовище в Дніпрі: результати Суперліги Windrose 15 жовтня

3 хвилини
5,8 т.

БК "Запоріжжя" здобув впевнену перемогу над "Тернополем" у черговому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose. На чужому майданчику підопічні Станіслава Овдєєнка були сильнішими – 69:77.

Поєдинок видався дуже цікавим для вболівальників. Спочатку ініціативу захопили господарі, яким навіть вдалося вирватися вперед на шість очок.

Однак запорожці досить швидко своїм активним пресингом розбили атакувальний порив господарів. До середини другої чверті гості звели темп і пішли у відрив "+15".

Цей момент став головним фундаментом майбутнього успіху "Запоріжжя". Гості впевнено захопили ініціативу і не давали тернополянам підходити до свого щита.

Четверта чверть розпочалася з ривка господарів 11:2. Однак цей момент лише завів гостей. У підсумку зустріч завершилася красивою перемогою "Запоріжжя".

"Тернопіль" – "Запоріжжя" – 69:77 (18:16, 11:26, 20:24, 20:11)

У центральному матчі ігрового дня "Прометей" дуже впевнено на виїзді переграв "Київ-Баскет". Команда Ронена Гінзбурга на виїзді не залишила шансів опоненту – 63:90.

"Прометей" розбив "Київ-Баскет".

Гості з перших хвилин почали підтверджувати свій статус фаворитів. Чинні чемпіони задали неймовірно високий темп, до чого кияни виявилися не готові.

Уже до середини стартового періоду "Прометей" домігся двозначної переваги в рахунку. Фактично на цьому моменті стало зрозуміло, що команді Айнарса Багатскіса буде неймовірно важко повернутися в гру.

Киянам не вдавався фірмовий швидкий баскетбол. А гості впевнено нарощували свій відрив, який досяг позначки в "+20" на початку другої половини.

Дві вирішальні чверті фактично перетворилися на порожню формальність. "Прометей" впевнено довів гру до перемоги.

"Київ-Баскет" – "Прометей" – 63:90 (10:22 16:24, 18:23, 19:21)

"Дніпро" був сильнішим за "Одесу".

В іншому матчі ігрового дня справжній трилер подарували "Дніпро" і "Одеса". На паркеті дніпровського палацу спорту "Шинник" сильнішими в результаті були господарі – 83:71.

Цей поєдинок подарував увесь спектр емоцій для фанатів. Якщо на старті впевненіше виглядали гості, то потім господарям вдалося повернути контроль над поєдинком.

Перша половина зустрічі перетворилася на справжні гойдалки. Ініціатива переходила від однієї команди до іншої. Але після великої перерви дніпряни почали штампувати результативні атаки.

Як підсумок, "Дніпро" подарував своїм фанатам домашню перемогу.

"Дніпро" – "Одеса" – 81:71 (25:21, 16:21 24:16, 16:13)

У ще одному матчі п'ятниці "Харківські Соколи" несподівано легко на своєму майданчику переграли южненський "Хімік" – 79:52.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" добув неймовірно драматичну перемогу на старті Кубка Європи ФІБА.