Ювілейна перемога "Політехніки": результати Суперліги Parimatch 17 лютого

1,5 т.
Ювілейна перемога 'Політехніки': результати Суперліги Parimatch 17 лютого

Львівська "Політехніка-Галичина" здобула перемогу над БІПОю в стартовому матчі франківського баблу регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch.

Матч проходив за невеликої переваги "Політехніки-Галичини", яка хоч і лише на 4-6 очок, але була попереду. БІПА вела в кінці першої чверті-на початку другої та в кінцівці третьої чверті. Але в останній чверті львів'яни повернули собі перевагу, а за три хвилини до кінця збільшили її до 10 очок. Після цього "Політехніка-Галичина" довела гру до перемоги.

Найрезультативнішим в матчі став Владлен Бережний, який набрав 24 очки, додавши до них 8 підбирань.

Для БІПи це четверта поразка в сезоні, а ось "Політехніка-Галичина" виграла 10-й матч, наблизившись до групи, яка веде боротьбу за нагороди.

Завтра, 18 лютого, БІПА та "Політехніка-Галичина" проведуть ще одну зустріч між собою в Івано-Франківську.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Івано-Франківськ, Манеж КВФ

БІПА – "Політехніка-Галичина" – 68:76 (21:17, 17:23, 14:14, 16:22)

Як повідомляв OBOZREVATEL, тренерський штаб чоловічої збірної України з баскетболу назвав склад на вирішальні матчі відбору ЧС-2023.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!