Як у Києві відбувся фінал Суперліги Парі-Матч: фото, відео, MVP сезону

10,7 т.

Напередодні в Києві южненський "Хімік" виграв у "Київ-Баскета" третій матч фінальної серії Суперліги Парі-Матч і став чемпіоном України з баскетболу.

Команда Віталія Степановського продемонструвала характер. Гості, поступаючись 10 очок, в середині третьої чверті переломили хід гри і у вирішальній 10-хвилинці дотиснули суперника – 79:73.

Київ-Баскет – Хімік

Читайте: "Швидше, ніж футбол": легіонер збірної України відзначив прогрес баскетболу в країні

Для "Хіміка" ця перемога стала третьою в національній першості. Южненці раніше ставали найсильнішою командою країни в сезонах 2014/15 і 2015/16.

Також варто відзначити, що американського розігруючого "Хіміка" Деон Едвіна визнали найціннішим гравцем сезону Суперліги Парі-Матч. Едвін приносив своєї команді в середньому 16,4 очка за гру, робив 6,2 підбора і 4,9 асиста.

Деон Едвін (зліва)

Вашій увазі найяскравіші моменти чемпіонського для "Хіміка" матчу, який пройшов на паркеті Палацу спорту.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в "бронзовій" серії Суперліги Парі-Матч "Запоріжжя" обіграло на виїзді "Дніпро" і повело – 2:1.