Визначився чемпіон Суперліги Парі-Матч

13,4 т.

Южненський "Хімік" обіграв столичний "Київ-Баскет" у третьому матчі фінальної серії Суперліги Парі-Матч і став чемпіоном України з баскетболу, вигравши серію 3:0. Зустріч на паркеті столичного Палацу спорту завершилася з рахунком 73:79.

"Київ-Баскет" – "Хімік"

Гра для господарів склалася драматично. Кияни, яких вiв лідер Моріс Крi, легко повели в рахунку, довівши перевагу до 10 очок. "Хімік" нічого не міг вдіяти з атакуючою міццю столичного легіонера.

В кінці другої чверті стався ключовий момент, який вплинув на подальшу гру. За бурхливе обурення діями арбітра був видалений головний тренер гостей Віталій Степановський. Олександр Раєвський без коливань вигнав наставника з поля, однак це тільки згуртувало команду.

Южненці після великої перерви заграли набагато агресивніше в обороні, змусивши опонента збитися на дальні кидки. Євген Мурзін брав тайм-аути один за одним, але ніяк не зміг розворушити "Київ-Баскет". "Хімік" начисто виграв третю чверть – 26:12.

Четверта десятихвилинка стала справжньою грою нервів. Гравці з Києва не збиралися так просто здаватися і змогли скоротити розрив до 4 пунктів. Більшого зробити "Київ-Баскету" не вдалося і "Хімік" став чемпіоном України.

Фінал. Серія до 3 перемог. матч №3

"Київ-Баскет" – "Хімік" – 73:79 (23:16, 21:18 12:26 17:19)

Київ-Баскет: М. Горобченко (5), Крик (21 – 4 втрати), Крутоус (14), Нванкво (9 + 11 підборів), Сандул (5 + 6 підбирань) – старт; Латкович (10 + 5 підбирань), Челован (2), Луценко, Петров (7 + 5 передач)

Хімік: Едвін (26 + 7 підбирань + 5 передач), Рябчук (6 + 7 підбирань), Марченко (3), Павлов (20 + 8 підбирань), К. Джонс (11 + 7 підбирань) – старт; Войналович, Антипов, Сидоров (13)

Рахунок в серії – 0:3

Деон Едвін

Захисник "Хіміка" Деон Едвін визнаний найціннішим гравцем (MVP) сезону. Ще двох представників южненців визнали кращими на їхніх позиціях: Крістіан Джонс став найкращим центровим турніру, а потужний форвард Сергій Павлов – кращим молодим гравцем чемпіонату.

Сергій Павлов
Крістіан Джонс

Кращим форвардом Суперліги визнано Павла Крутоуса з "Київ-Баскета".

Павло Крутоус

У третьому поєдинку серії за бронзові нагороди "Дніпро" вдома поступився БК "Запоріжжю" 94:100.

Гості серйозно налаштувалися на гру і змогли дати бій чинному володарю Кубка України, вигравши другий матч в серії до трьох перемог.

Підопічні Валерія Плеханова догравали без чотирьох баскетболістів основної ротації, але змогли вирвати перемогу, максимально наблизившись до завоювання комплекту медалей.

Третя зустріч пройде в суботу, 27 квітня, о 14:00.

"Дніпро" – БК "Запоріжжя" 94: 100 (19:22, 21:26 27:25, 27:27)

Дніпро: Мішула (23 + 4 передачі), Закурдаев (9 + 4 передачі), Глєбов (13 + 7 підбирань + 7 передач), Тимофієнко (19 + 5 підбирань + 4 передачі), Натяжко (6) – старт; Шундель (9), Сизов (6), Кожем'якін (5), Ревзін (3), Фесенко (1).

БК Запоріжжя: Холтон (23 + 4 передачі), Кондраков (7 + 4 передачі), Мироненко (7), Хілл (18 + 9 підбирань + 4 втрати), Преслі (13 + 6 підбирань) – старт; Овдеєнко (12 + 6 підбирань), Трент (11 + 3 перехоплення + 4 втрати), Шевченко (9 + 8 підбирань), Буц, Титов.

Рахунок в серії – 1:2

Читайте: ФБУ заснувала іменні нагороди

Нагадаємо, що перший матч фіналу в Южному завершився впевненою перемогою "Хіміка". Гравці "Київ-Баскета" у другій грі реванш взяти не змогли, програвши і її.