Визначився володар Кубку України з баскетболу серед жінок

8,0 т.
Будівельник виграв Кубок України

Київський "Будівельник" обіграв земляків із "Київ-Баскету" та став переможцем 12-го розіграшу Кубку України з баскетболу серед жінок. Поєдинок у столиці України на паркеті GymMaxxArena завершився з рахунком 103:64.

Гравчині Будівельника ще в середині першої чверті відірвалися від суперниць і по ігровій дистанції не давали Київ-Баскету шансів повернути інтригу.

Будівельник перемiг Київ-Баскет

Команда Срджана Радуловича мала перевагу у трисекундній, вигравши битву в фарбі, набравши 50 очок (проти 28 у суперниць). Господарки майданчику мали домінуючу перевагу на підбираннях (62-34), спровокували у Київ-Баскета 18 втрат та втримали команду Володимира Холопова нижче позначки в 25% реалізації триочкових. Дуже потужний матч у Будівельника відіграв квартет Рульова – Гуірантес – Малашенко – Споляр, які на чотирьох набрали 87 командних очок.

Будівельник, максимальна перевага якого складала 43 очки, довів матч до переконливої перемоги і вже в свій перший сезон завоював дебютний трофей, вигравши Кубок України – 103:64.

У чемпіонаті суперники вже зіграли між собою два кола. У жовтні у домашньому турі команда Срджана Радуловича двічі перемогла – 76:63 та 88:67. Також "Будівельник" двічі переміг у ПС Венето у січні – 87:73 та 85:68.

У Фіналі восьми Кубку України "Будівельник" не грав у чвертьфіналі, оскільки "Прометей" не з'явився на матч. А у півфіналі команда Радуловича здолала одеський "Інтерхім" – 88:77.

"Київ-Баскет" у чвертьфіналі переміг "Вінницьких Блискавок" – 101:38, а у півфіналі – "Чайку" – 93:70.

Будівельник виграв Кубок

Будівельник — Київ-Баскет 103:64 (27:15, 26:17, 28:19, 22:13)

Будівельник: Малашенко 33 + 14 підбирань, Гуірантес 22 + 14 підбирань + 7 передач – 6 втрат, Споляр 19 + 6 підбирань + 3 передачі, Рульова 13 + 10 підбирань + 6 передач, Мітіна 2 – старт, Кононученко 4, Завідна 4, Волошина 3, Гутевич 3, Рабчук 0, Гулямова 0

Київ-Баскет: Дір 20, Ляшко 12, Цюбик 11 + 5 підбирань - 5 втрат, Бабич 9 + 6 підбирань + 3 передачі, Удоденко 6 + 7 підбирань— старт, Дубнюк 3, Ростоцька 2, Грималюк 1, Шульга 0, Мазуришена 0, Березова 0

Нагадаємо, що минулого року КУ виграв "Прометей", який переміг у вирішальному протистоянні "Київ-Баскет".