Визначився переможець Кубка України з баскетболу серед жінок

Кубок України серед жінок

У неділю, 7 березня, в Кам'янському був розіграний перший трофей баскетбольного сезону 2020/21. У фіналі жіночого Кубка України господині Фіналу чотирьох "Прометей" обіграли "Чайку" 112:74.

Баскетболістки Вікторії Большакової, які не мають жодної поразки в 22 матчах Суперліги, потужно виступають і в Кубку. З перших секунд вирішального поєдинку турніру вони повністю взяли контроль за грою.

Уже після першої половини Прометей забезпечив 29 очок переваги. Надалі господарі впевнено контролювали перебіг подій. Гості до останнього боролися, але сил було недостатньо, аби відігратися.

Найрезультативнішими в матчі стали Кешуан Лашун (29 очок) та Турон Мосбі (21).

"Прометей" виборов Кубок України в перший сезон від створення, а Чайка вдруге поспіль поступилася в фіналі турніру. Минулого року бердянська команда поступилася господарям фіналу в Рівному.

КУБОК УКРАЇНИ

Чайка-ДЮСШ-Бердянськ – Прометей (Кам`янське) – 74:112 (13:31, 18:29, 22:19, 21:33)

Бердянські баскетболістки на шляху до фіналу провела два матчі, здолавши "КСЛІ-Київ-Баскет" в чвертьфіналі (86:56) і вигравши неймовірно важкий півфінал з овертаймом у "Франківська" (79:73).

Господині фіналу, як і їхні суперниці, починали виступ у Кубку з чвертьфіналу. "Прометей" спочатку не помітив "Рівне" (100: 68), а в півфінальній грі впевнено розібрався з "Київ-Баскетом" "(97:61).

Як повідомляв OBOZREVATEL, осінь минулого року южненський "Хімік" в сенсаційному фіналі Кубку України з баскетболу серед чоловіків обіграв дніпровський "Дніпро" і вдруге у своїй історії виграв трофей.