Визначився переможець Кубку України з баскетболу

7,0 т.
'Будівельник' 'Черкаські Мавпи'

Столичний "Будівельник" обіграв "Черкаські Мавпи" і завоював Кубок України з баскетболу сезону-2020/21.

Поєдинок на паркеті київського Палацу спорту "Венето" завершився з рахунком 70:93.

Кубок України з футболу

Поєдинок розпочався в швидкому темпі, де обидві команди демонстрували самовіддану боротьбу на обох кінцях площадки. Ближче до середини чверті все чіткіше стало проявлятися перевага київської команди. Впевнена робота під кільцем Девенпорта і точна "стрільба" з дистанції дозволили закінчити першу 10-хвилинку з рахунком 20:23.

У другій чверті "Будівельник" повністю домінував на паркеті. "Мавпи" нічого не могли зробити під кільцем, раз по раз пропускаючи київських центрових. В атаці номінальні господарі збилися на непідготовлені "трюльники". Це все призвело до того, що після першої половини рахунок був 34:48.

Черкаські Мавпи — Будівельник

У другій половині "Будівельник" навіть не дав супернику шансу зробити "Мавпам" натяк на інтригу наприкінці гри. Кияни збільшили перевагу до 20+ та не відпускали її до фінальної сирени. Гравці зі столиці реалізували 10 з 19 триочкових, продовжували домінувати у трисекундній, тотально вигравши підбирання, та впевнено довівши матч до перемоги.

Окремо варто відзначити Стівена Буртта, який набрав у фіналі 33 очка та зробив 8 передач, а його рейтинг ефективності становив 32 бали. Кияни перемогли Мавп 93:70 та завоювали п’ятий трофей в історії клубу.

Кубок України. Фінал

Київ, ПС Венето-Спорт

Черкаські Мавпи — Будівельник 70:93 (20:23, 14:25, 16:23, 20:22)

Мавпи: Конєв 11 + 3 передачі, Попов 10, Джонс 6, Скапінцев 5, Сергеєв 3 — старт, Янг 15, Райт 13 + 7 підбирань + 7 передач, Ткаченко 7, Руслов 0, Бондаренко 0, Дзюба 0

Будівельник: Буртт 33 + 8 передач, Девенпорт 21 + 10 підбирань - 4 втрати, Яковічс 14, Кобець 8, Джонсон 7 + 12 підбирань — старт, Дево 5, Джефферсон 4, Кожем’якін 1, Хижняк 0, Горбенко 0, Доне 0, Козлов 0

Як повідомляв OBOZREVATEL, в півфіналі КУ "Черкаські Мавпи" обіграли "Запоріжжя" 79:67, а "Будівельник" пройшов МБК "Миколаїв" 82:71.