У матчі Іспанія – Франція визначився переможець Євробаскету-2022

11,4 т.
Іспанія Франція

Збірна Іспанії перемогла команду Франції та вчетверте у своїй історії виграла чемпіонат Європи з баскетболу. Фінальна зустріч турніру, який проходив у Німеччині, Грузії, Чехії та Італії, завершилась із рахунком 88:76.

Іспанія розпочала поєдинок феєрично, просто зім'явши суперника на паркеті "Берлін Арени". Свою гру відчув Хуанчо Ернангомес, і вся іспанська команда почала працювати на нього. 26-річний гравець "Торонто Репторс" знищив усю оборону Франції точними триочковими, закинувши за першу половину 6 із 7 "трюльників".

Перші 16 хвилин на майданчику була лише Іспанія. Підопічних Серджо Скаріоло вдавалося абсолютно все. Ведені Ернангомесом чинні чемпіони світу пішли у 21-очковий відрив.

Ситуація почала вирівнюватись в останні 4 хвилини 2-ї чверті. Франція зусиллями Фурньє знайшла хоч якийсь ритм, поступово повернувши інтригу до матчу.

Другу половину команди розпочали за +10 на користь Іспанії. Натхнені французи розпочали третю десятихвилинку з ривка 7:2, але перелому не сталося. Знову своє слово сказав бетонний захист іспанців, а також Хайме Фернандес. 29-річний захисник "Малаги" став тим двигуном, який не дозволив опонентам зробити камбек.

Четверта чверть стала класичним протистоянням Іспанії та Франції, проте нічого принципово у матчі не змінила. Лідери контролювали хід поєдинку, заслужено вигравши Євро.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України з баскетболу завершила свій виступ на цьому Євро на стадії плей-офф. У 1/8 фіналу підопічні Багатскіса поступилися суперникам із Польщі.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!