Визначився останній суперник "Київ-Баскета" у Кубку Європи ФІБА

603
Київ-Баскет

Після завершення кваліфікації Кубка Європи ФІБА сформувалася група Київ-Баскета, який буде єдиним представником України в цьому турнірі в цьому сезоні найбільшого європейського баскетбольного турніру.

Останньою командою, яка потрапила в квартет до Київ-Баскета, мав стати один з двох лаки-лузерів (команда, яка програла у фіналі кваліфікації). Ним став польський Трефл Сопот, який у фіналі відбору програв грецькому Іраклісу 72:74. Нагадаємо, в півфіналі кваліфікації Трефл Сопот обіграв Дніпро.

Також в групі В крім Київ-Баскета і Трефл Сопота зіграють болгарський Рілскі і Хапоель Ейлат з Ізраїлю.

Кубок Європи ФІБА

Матчі регулярного чемпіонату стартують 13 жовтня - Київ-Баскет розпочне турнір домашнім матчем проти Трефл Сопота. До другого раунду вийдуть по дві найкращі команди з групи.