"Дніпро" не зумів здійснити камбек і вилетів із Кубку Європи ФІБА

1,9 т.
Гравці 'Дніпра'

"Дніпро" у драматичному протистоянні поступився "Трефл Сопоту" в півфіналі кваліфікації з рахунком 82:88 і припинив виступи в Кубку Європи ФІБА. Відбірковий матч пройшов у болгарській Софії.

Підопічні Дмитра Болдаєва невдало розпочали поєдинок, відразу ж відпустивши суперників уперед. Польський клуб швидко пішов у відрив на 9 очок і збільшив його до 13 пунктів перед першою короткою перервою.

У другій десятихвилинці "Дніпро" почав поступово підбиратися до "Трефл Сопоту" завдяки точним триочковим у виконанні Рашада Вона та яскравій грі В'ячеслава Боброва та Сергія Павлова, який підсилив гру, вийшовши з лави для запасних. Після закінчення другої чверті перевага поляків становила лише 6 очок – 38:44.

"Трефл Сопот" виграв першу половину

Українська команда відмінно розпочала другу половину, не тільки наздогнавши номінальних гостей, але й зумівши вийти вперед уперше в цьому матчі. Після тайм-ауту "Трефл Сопот" зумів зібратися і не відпустив "Дніпро" вперед, який проводив більшість результативних атак через Вона. Легіонер асистував, здійснював точні кидки та заробляв на собі фоли.

У вирішальній чверті на паркеті відбувалися справжні гойдалки. Команди обмінювалися точними влучаннями і зберігали різницю в одне очко протягом перших трьох хвилин, але потім полякам вдалося провести кілька успішних атак і піти у невеликий відрив. Це і стало ключовим моментом поєдинку, оскільки в подальшому гравці "Трефл Сопота" так і не дали "Дніпру" наздогнати себе, утримуючи українців на комфортній відстані.

"Дніпро" – "Трефл Сопот" 82:88 (12:25, 26:19, 22:17, 22:27)

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Прометей", який є чинним чемпіоном України з баскетболу, обіграв російську "Парму" і завоював путівку в груповий етап Ліги чемпіонів.