Визначилися ще два півфіналісти Суперліги Паріматч

1,9 т.
Суперліга Паріматч

У чемпіонаті України з баскетболу в середу, 19 травня, були зіграні чергові поєдинки чвертьфінальної серії Суперліги Паріматч.

"Прометей" з Кам'янського добув третю поспіль впевнену перемогу (81:63) в серії з "Хіміком" і вийшов до півфіналу. Володарем третьої путівки став БК "Запоріжжя", який на виїзді переграв "Тернопіль" в третьому матчі серії – 75:68.

Гості краще почали гру, яка проходила доволі нерезультативно. Обидві команди за першу половину на двох набрали 63 очки, а підопічні Ронена Гінзбурга отримали 7 очок переваги. Прометей, як і в двох стартових матчах серії, мав перевагу на підбираннях, при цьому команда з Кам’янського краще атакувала з-за дуги.

У Хіміка черговий ефективний відрізок провів Льюїс Салліван, який ще у першій частині матчу набрав 10 очок та оформив 7 підбирань. Але загалом у южненців були проблеми в атаці, що підкреслює низький відсоток реалізації кидків із гри.

У третій чверті Прометей збільшив свою перевагу, провівши хороший відрізок у нападі і продовживши демонструвати якісний захист. Відмінний відрізок провів Ілля Сидоров, який реалізував серію кидків за третю чверть.

Прометей – Хімік

Гості продовжували домінувати і після великої перерви, не залишивши супернику шансів на камбек. Протягом четвертої чверті перевага команди з Кам’янського сягала 20+ очок. Прометей здобув третю поспіль впевнену перемогу в серії з Хіміком та забронював собі місце у півфіналі. Команда Ронена Гінзбурга перемогла команду Віталія Степановського з рахунком 81:63 та вийшла у півфінал плей-оф.

У другому раунді Прометей зіграє проти переможця пари Будівельник – Дніпро, де наразі перевага у столичного клубу (2-1).

Рашан Вон завершив матч із 20 очками, реалізувавши 8 з 11 кидків з гри, а Шон Еванс до 21 очка додав 7 підбирань.

Суперліга Паріматч. 1/4 фіналу

Матч №3

Южне, СК Олімп

Хімік - Прометей 63:81 (10:16, 18:19, 13:20, 22:26)

Хімік: Войналович 8, Рябчук 8, Зотов 8 + 6 передач, Нельсон 7, Антіпов 5 – старт, Салліван 12 + 13 підбирань, Ковляр 6, Мироненко 6, Марченко 3, Козак 0, Клевзуник 0

Прометей: Еванс 21 + 7 підбирань, Вон 20, Сидоров 12 + 5 передач, Петров 7, Липовий 2 + 6 передач – старт, Лукашов 10, Стефенс 6 + 5 підбирань, Клімов 2, Маєрс 1 + 5 підбирань, Беліков 0, Луценко 0, Пирогов 0

Рахунок у серії – 0-3

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні столичний "Київ-Баскет" здобув свою третю перемогу над "Черкаськими Мавпами" (78:76) і вийшов до півфіналу, а чемпіон країни "Дніпро" виграв у Києві у "Будівельника" (81:72), скоротивши відставання в серії (1:2).