Визначилися переможниці Кубка України з баскетболу

6,8 т.

Київський жіночий баскетбольний клуб "Динамо" завоював Кубок України. У фінальній битві підопічні Володимира Рижова обіграли співвітчизниць з "Київ-Баскета" - 89:64.

Команди демонстрували рівний баскетбол лише в перші чотири хвилини. Надалі динамівки вирвалися вперед і вже не віддавали перевагу.

У другій чверті номінальні гості ефективніше атакували кільце суперниць, краще підбирали і грали в хорошу команду гру - як результат за 5 хвилин до великої перерви "Динамо" набрало вдвічі більше балів ніж "Київ-Баскет" - 19:38.

Під час 15 хвилинного відпочинку Володимир Холопов зумів налаштувати своїх підопічних на битву і ті зі стартових секунд кинулися скорочувати відставання. Правда, і наставник "Динамо" зумів побудувати активний захист своєї команди, тому за підсумками чверті "Київ-Баскет" відіграли лише один бал.

Однак, в заключній десятихвилинці команда, що догоняла, ледь не створила диво: програючи -20 на старті періоду гравчині в жовто-чорній формі зуміли відквитати 12 балів і скоротити різницю тільки до восьми очок. Але після цього лідери "Київ-Баскет" одна за одною почали сідати на лаву запасних через перебір персональних зауважень, що позначилося на підсумковому результаті.

"Київ-Баскет" – "Динамо-НПУ" – 64:89 (17:23, 10:25 20:19, 17:22)

"Київ-Баскет": Кондо (24 очок + 7 підбирань), Спіковская (14), Ольховик (9 очок + 7 підбирань)

"Динамо-НПУ": Кійс (27 очок + 9 підбирань), Морріссет (27 очок + 6 ассистов), Пьянтак (10 очок + 12 підбирань)

"Київ-Баскет" – "Динамо-НПУ"

Читайте: Збірна України з баскетболу зібрала "биток" у Києві і видала драму в відборі КС

Як повідомляв OBOZREVATEL, вже визначилися всі учасники Фіналу чотирьох чоловічого Кубка України з баскетболу. 9 березня в півфіналі зіграють "Київ-Баскет", БК "Одеса", "Політехнік" і "Дніпро".