Збірна України з баскетболу зібрала "биток" у Києві і видала драму в відборі КС

28,7 т.
Збірна України з баскетболу зібрала 'биток' у Києві і видала драму в відборі КС

Збірна України з баскетболу драматично програла Чорногорії та втратила шанси на вихід у фінальну частину Кубка світу. У переповненому столичному Палаці спорту команда Євгена Мурзіна, якій необхідна була перемога мінімум у сім очок, поступилася – 74:76.

ТАБЛИЦЯ ГРУПИ I

ОГЛЯД МАТЧУ

Наша команда просто феноменально розпочала гру. З перших же секунд "жовто-сині" запропонували супернику високий темп, до якого чорногорці виявилися неготові. Ривок України 9:2 змусив наставника гостей взяти тайм-аут вже через 2,5 хвилини гри.

Після повернення на паркет перевага господарів лише продовжувала збільшуватися. Завдяки точності з-за дуги до першої перерви українці заробили 17 очок переваги.

Друга 10-хвилинка вийшла кардинально іншою. Гості почали збивати темп, у чому досягли успіху, однак при цьому вони не відрізнялися високою результативністю. У підсумку другу чверть балканці завершили на свою користь зі скромними 9:6.

Після великої перерви гра пішла вже за сценарієм чорногорців. Підопічні Звєздана Мітровіча здорово оборонялися і вдало атакували з дальньої дистанції. Гостям вдалося не тільки скоротити різницю в рахунку до мінімуму.

На вирішальну 10-хвилинку наші хлопці вийшли з перевагою в п'ять очок, проте вже через 2,5 хвилини чорногорці зуміли вийти вперед, а потім і піти у відрив. Українцям, втім, вдалося зрівняти рахунок, після чого на паркеті почалися справжні гойдалки.

Вирішальним у грі стало потрапляння Дублевіча з-за дуги за 50 секунд до фінальної сирени. Наші хлопці спробували перевести гру в овертайм, однак успіху не досягли в цьому.

Україна – Чорногорія – 74:76 – (34:17, 6:9, 16:25 18:25)

Україна: Лукашов (7+9 передач +3 перехоплення), Мішула (16), Крутоус (2), Бобров (19+6 підбирань), Кравцов (2+2 блок-шоти) – старт; Бояркін (2), Липовий (8), Павлов, Петров (13), Близнюк (5), Санон

Головний тренер: Євген Мурзін

Чорногорія: Нідем (26), А. Попович (8), Суад Шехович (9 + 3 перехоплення), Секуліч (3), Дубльевіч (11+5 підбирань – 5 втрат) – старт; Радович (2), Тодорович (8+10 підбирань +4 перехоплення +3 блок-шоти), Враньєш, Сеад Шехович (4), П. Попович (5+4 передачі)

Головний тренер: Звєздан Мітровіч

Як повідомляв OBOZREVATEL, капітан збірної України з баскетболу Аліна Ягупова підписала контракт із клубом жіночої НБА.