Феєрія віце-чемпіона і трилер в Одесі: результати Суперліги Парі-Матч 19 січня

7,8 т.

У п'ятницю, 19 січня, відбулися два поєдинки чергового туру регулярної першості Суперліги Парі-Матч. Ігровий день подарував любителям баскетболу розгром і справжній трилер.

Южненський "Хімік" здобув феєричну перемогу в поєдинку На своєму паркеті віце-чемпіон України впевнено обіграв "Миколаїв" - 96:77.

Господарі порадували своїх уболівальників яскравою грою, здобувши важливу перемогу в південному дербі. Ця зустріч стала кращою грою сезону для американського захисника "Хіміка" Колтерa. Він буквально розривав оборону суперника, набравши в підсумку 29 очок.

Читайте: "Черкаські Мавпи" в чудовому стилі обіграли лідера Суперліги Парі-Матч

"Хімік" - МБК "Миколаїв" 96:77 (24:15, 22:23 23:13, 27:26)

"Хімік": Колтер (29 + 4 передачі + 3 перехоплення), Марченко (3), Еріанс (10 + 4 підбирання), Павлов (14 + 4 підбирання), Петров (8 + 9 підборів + 3 передачі) - старт; Мальчевський (8), Антипов (10 + 4 підбирання), Козак (2), Сидоров (12 + 4 підбирання + 3 передачі)

"Миколаїв": Тонченко (2), Шостуха (4 + 4 підбирання), Носков (12 + 8 підбирань + 5 передач), Онуфрієв (11), Кушніров (20 + 6 підбирань) - старт; Іванов, Аникиенко (2), Шепіля (6), Давидюк (8), Бобров, Мусієнко (5), Попов (4)

А в Одесі місцева БІПА влаштувала неймовірні баскетбольні гойдалки в матчі-трилері з "Запоріжжям".

Господарі впевнено розпочали зустріч і за три чверті оформили собі переконливий відрив у 17 очок.

Читайте: Вибираємо кращих! Голосування за учасників Матчу зірок баскетбольної Суперліги

Однак одесити дуже рано повірили в свою перемогу і ледь за це не поплатилися. "Запоріжжя" було близько до того, щоб за останні 10 хвилин зробити неймовірний камбек, але гостям не вистачило хоча б для овертайму одного очка.

БІПА - БК "Запоріжжя-ZOG" 86:85 (27:23, 26:24, 20: 9, 13:29)

"БІПА": Артамонов (10 + 7 підбирань + 8 передач + 4 перехоплення), Ноффле (13 + 5 втрат), Бєліков (21 + 6 підбирань + 3 перехоплення), Ефіанайі (5 + 5 підбирань + 4 передачі), Тищенко ( 12 + 7 підбирань) - старт; Луценко (10), Кривцов (6), Прокопенко (4), Тихонов (5)

"Запоріжжя": Буренко (5), Кожем'якін (23 + 6 передач + 5 втрат), Щепкін (26), Нікітін (3 + 6 підбирань), Ворник (3 + 5 підбирань) - старт; Буц (2), Анісімов (14 + 4 підбирання), Ясиненко, Теряник, Кондраков (9), Ткачук (0 + 6 передач)

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що баскетболіст збірної України забезпечив своїй команді феєричну перемогу в NCAA.