В матчі Суперліги Favbet встановили вражаючий рекорд сезону

4,0 т.

БК "Рівне" здобув впевнену перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Favbet, здолавши у Львові одеську БІПУ з рахунком 83:41, встановивши рекордну різницю в гостьових поєдинках розіграшу.

Рівняни мали солідну перевагу протягом всього матчу, вигравши всі чотири чверті. БІПА суттєво поступалась супернику, маючи проблеми на обох кінцях майданчику.

Одесити реалізували лише 1 з 24 триочкових, припустились 17 втрат та програли протистояння за очками в трисекундній – 26-44. Рівне зіграв широкою ротацію, всі 12 гравців, які виходили на майданчик відзначились набраними очками і жоден з гравців не зіграв менше 14 хвилин.

А найрезультаивнішим став Олексій Соловйов, який набрав 19 очок. "Рівне" виграло свій другий матч у Львові, а БІПА зазнала другої поразки. В четвер, 11 січня, "Рівне" зіграє проти "Прикарпаття-Говерли", а БІПА протистоятиме господарям майданчика "Політехниці-Галичині".