Українці завершили перший етап молодіжного ЧЄ з баскетболу

1,2 т.

Збірна Україні U-20 зіграла третій матч на чемпіонаті Європи в Подгоріце, в якому межах групового раунду протистояла команді Іспанії.

Суперники провела рівну першу чверть, але за невеличкої переваги іспанців, які отримали +5 після стартової десятихвилинки. Суперники мали кращий відсоток реалізації та перевагу на підбираннях, за рахунок чого утримували лідерство.

На старті другої чверті наші хлопці пропустили ривок 0:7, після якого іспанці продовжили розвивати перевагу. Набравши за чверть 30 очок, суперник пішов на велику перерви, маючи гандикап у 21 бал. Наша збірна припустилася 10 втрат, реалізувавши лише 1 з 7 триочкових за половину та дозволила опонентам зібрати 10 підбирань на чужому щиті.

На жаль, після великої перерви іспанці продовжили тримати нашу команду на солідній дистанції та довели матч до перемоги, наша команда програла з рахунком 89:58. Чоловіча збірна України U-20 завершила виступ у груповому раунді ЧЄ поразкою від іспанців і однією перемогою в активі.

Підсумкове місце нашої команди в групі визначиться після заключного матчу в квартеті С, в якому зіграють збірні Литви та Чехії. Після цього стане відомий суперник "жовто-синіх" на стадії 1/8 фіналу, матчі якого пройдуть 20 липня.

Чемпіонат Європи U-20. Чоловіки, Дивізіон А

Група С, 3-й тур

Подгоріца, Чорногорія

Україна – Іспанія – 58:89 (17:22, 14:30, 12:20, 15:17)

Україна: Шиманський 15 + 8 підбирань + 2 блок-шота, Кобзистий 12 + 4 підбирання, Бринюк 7 - 3 втрати, Шульга 6 + 4 передачі, Ковляр 2 - 3 втрати — старт, Івашов 9, Кошеватський 5 + 3 передачі - 3 втрати, Журавльов 2, Іванов 0, Бублик 0, Дзюба 0

Як повідомляв OBOZREVATEL, ФБУ відкрила благодійний рахунок задля підтримки збірних команд України з баскетболу, які влітку будуть брати участь у змаганнях. Навіть ваша невелика пожертва у розмірі вартості чашки кави буде важливим внеском у представлення української збірної на міжнародній арені.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!