Українці поступилися Туреччині на Євробаскеті U-20 з баскетболу

1,3 т.

Чоловіча збірна України U-20 зазнала поразки від однолітків з Туреччини 56:72 в матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи, який проходить у Чорногорії.

Початок матчу в складі нашої команди став бенефісом Олександра Кобзистого, який набрав 13 очок за перші 6 хвилин, та й взагалі з 20 перших очок нашої збірної – 18 на рахунку Кобзистого.

Нажаль, партнери Кобзистого були не такі переконливі, тому перша чверть завершилась за рівного рахунку 15:15, а у другій половині другої десятихвилинки супернику вдалось заробити перевагу +9. В підсумку на велику перерву команди пішли за рахунку 37:30 на користь Туреччини.

В третій чверті наші баскетболісти попри намагання не зуміли скоротити відставання, тому останню десятихвилинку команди розпочали за переваги +8 у Туреччини. Не вдалось нашим гравцям переломити хід гри і в останній чверті. В підсумку - 56:72.

Кращим гравцем в складі збірної України став Олександр Кобзистий, який закінчив гру з 23 очками, 8 підбираннями.

Команду Віталія Степановсього далі чекає боротьба за право залишитись у Дивізіоні А – наступна гра відбудеться завтра, 21 липня, проти збірної, що програє в матчі Словенія – Ізраїль.

Чемпіонат Європи U-20. Чоловіки. Дивізіон А

1/8 фіналу

Подгоріца, Чорногорія

Україна – Туреччина – 56:72 (15:15, 22:15, 17:16, 10:18)

Україна: Кобзистий 23 + 8 підбирань, Бринюк 7 + 6 підбирань - 4 втрати, Шульга 6 + 6 підбирань + 5 передач, Ковляр 5 – 4 втрати, Дзюба 2 + 5 підбирань — старт, Шиманський 3, Івашов 8, Кошеватський 2, Журавльов 0, Іванов 0, Бублик 0

Як повідомляв OBOZREVATEL, ФБУ відкрила благодійний рахунок задля підтримки збірних команд України з баскетболу, які влітку будуть брати участь у змаганнях. Навіть ваша невелика пожертва у розмірі вартості чашки кави буде важливим внеском у представлення української збірної на міжнародній арені.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!