Українці обіграли легіонерів в Матчі зірок Суперліги Парі-Матч

11,8 т.

Приголомшливе шоу видали команди в палаці спорту "Юність" в Запоріжжі під час Матчу зірок Суперліги Парі-Матч. Збірна українців здолала легіонерів з рахунком 154:150.

З перших хвилин уболівальників приємно шокував Мішула, відзначившись прекрасним триочковим. На жаль, через невелике ушкодження легендарний українець не зміг продовжити гру, однак честь України було кому захищати.

Матч зірок
Матч зірок
Матч зірок

Українці з перших хвилин вийшли вперед і, хоча їх перевага була невеликою, вони не дозволяли супернику зрівняти рахунок. А ось легіонери зривали оплески чудовими розіграшами і данками. За першу чверть команди на двох закинули 70 очок, однак перевага залишилася за українською командою 38:32.

Читайте: ''Вагомий крок'': у ФБУ розповіли про реформу аматорських турнірів

У дебюті другої десятихвилинки завдяки точному кидку Крутоуса Зірки України зробили різницю двозначною, скориставшись практично повною відсутністю гри в захисті у суперника. Команди тішили вболівальників ефектною грою в атаці. На велику перерву українська команда пішла в статусі беззаперечного лідера 83:73.

Матч зірок
Матч зірок

Відпочинок пішов на користь команді легіонерів, яка в дебюті третьої чверті практично нівелювала відставання, наблизившись до суперника на відстань однієї атаки. Однак українці дуже швидко зібралися і повернули собі перевагу. Проте, Легіон не зменшив свій натиск і перед заключною десятихвилинкою знову включився в боротьбу 118:116.

Матч зірок
Матч зірок
Матч зірок
Матч зірок
Матч зірок
Матч зірок

Розв'язка зустрічі вийшла не менш захоплюючою. Легіонери дуже швидко відіграли мінімальне відставання і вперше в матчі відірвалися від суперника на 5 очок. На приголомшливі дії Легіону в атаці українці відповідали прекрасними комбінаціями, нав'язуючи боротьбу суперникові. Великі швидкості і величезне бажання дозволили збірній України завоювати перемогу в протистоянні.