Українець Михайлюк став найкращим у матчі НБА

5,3 т.

Український захисник "Шарлотт" Святослав Михайлюк став найрезультативнішим у своїй команді у черговому поєдинку регулярного сезону Національної баскетбольної асоціації. Лідер збірної України набрав 25 очок у матчі проти "Х'юстона"

25-річний вихованець школи "Черкаських Мавп" видав блискучу гру, незважаючи на поразку своєї команди 109:112. Українець вийшов у стартовому складі та провів на паркеті 31 хвилину.

За поєдинок Михайлюк закинув 3 із 7 двоочкових, 5 із 14 триочкових та 4 із 6 штрафних. Також на рахунку нашого співвітчизника 5 підбирань, 5 передач та 1 перехоплення. У пасиві Свята три фоли та п'ять втрат.

2 квітня Свят набрав 26 очок у матчі проти "Торонто", що стало його кар'єрним рекордом у НБА.

До цього наш баскетболіст встановив рекорд сезону за проведеним часом на паркеті (36 хвилин). До цього рекордом було 30 хвилин у матчі проти "Нью-Орлеана".

11 лютого Михайлюк став частиною обміну між "Портлендом", "Філадельфією" та "Шарлотт" – у "Портленд" перейшов Матісс Тайбулл, до "Філадельфії" Джейлен Макденіелс, а український гравець вирушив до "Шарлотта".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!