Українець Михайлюк яскраво дебютував за новий клуб в НБА. Вогняне відео

4,2 т.

Захисник збірної України Святослав Михайлюк вдало дебютував за "Шарлот" в матчі регулярного чемпіонату Національної баскетбольної асоціації (НБА).

Вихованець школи "Черкаських Мавп" в домашньому матчі проти "Сан-Антоніо" вийшов з лави запасних і провів на майданчику майже 25 хвилин. За цей час він набрав 12 очок (3/6 двоочкові, 2/6 триочкові, 0/1 штрафні), зібрав два підбирання при одній втраті та одному фолі.

Особливо яскравим став момент з алейупом за участі українця на початку другої чверті. Святослав після накидання партнера поклав м'яч до кошика суперників зверху

Команда українця здобула перемогу 120:110. Наразі з 17 перемогами в 30 матчах "Шарлот" йде 14-м в Східній конференції.

В "Нью-Йорку", де українець розпочинав сезон, у Михайлюка було 12 матчів, в середньому 3,3 хвилини та 1,8 очок за гру.

Як повідомляв OBOZREVATEL, чоловіча збірна України назвала склад на вирішальні матчі відбору до чемпіонату світу-2023.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!