Українець Михайлюк допоміг команді перервати серію поразок в НБА

Святослав Михайлюк

Український захисник "Детройт Пістонс" Святослав Михайлюк провів не дуже результативний матч НБА проти "Філадельфії Севенті Сіксерс", але цього вистачило для перемоги його команди з рахунком 119:104.

Вихованець школи "Черкаських Мавп", яку заснував Михайло Бродський, вийшов на майданчик із лавки запасних і відіграв майже 6 хвилин. За цей час він набрав 2 очки (0/3 триочкових, 2/2 штрафних).

Святослав Михайлюк перед кидком

"Детройт" перервав серію з чотирьох поразок поспіль. На рахунку "Пістонс" всього 4 перемоги в 17 поєдинках та останнє місце в Східній конференції.

"Детройт" – Філадельфія 119:104 (34:23, 30:27, 25:25, 30:29)

"Детройт": Райт (28 + 7 підбирань + 9 передач), Грант (25 + 8 підбирань), Еллінгтон (20), Пламлі (10 + 10 підборів), Гріффін (7) – старт; Джош Джексон (12 + 7 підбирань), Думбуя (7), Стюарт (4), Лі (4), Михайлюк (2), Макгрудер (0), Бей (0).

"Філадельфія": Харріс (25 + 7 підбирань), Сіммонс (11), Сет Каррі (7), Грін (6), Ховард (5) – старт; Максі (17), Бредлі (12 + 9 підбирань), Мілтон (10), Коркмаз (7), Тайбулл (2), Рід (2), Джо (0), Фергюсон (0).

Святослав Михайлюк з м'ячем

Як повідомляв OBOZREVATEL, Святослав розпочав кар'єру в дитячій і юнацькій командах "Черкаських Мавп". У сезоні 2012/12 він дебютував в українській Суперлізі, відігравши три матчі.