Українці перемогою завершили ЧС U-23 з баскетболу 3х3

4,4 т.

Чоловіча збірна України з баскетболу 7 жовтня провела два заключні матчі на чемпіонаті світу 3х3 у віковій категорії U-23. Підопічні Тимура Арабаджі, які виступали у "групі смерті", спочатку програли Польщі – 12:21, а потім перемогли Бразилію – 19:13.

Наша команда у складі Данила Соколенка, Олега Бондаренка, Олександра Сидорука та Віталія Шорсткого невдало розпочала гру. Перше очко вона набрала лише через дві з половиною хвилини після старту.

Полякам вдавалися швидкі проходи, але точний далекий Сидорука повернув наших у гру. Варто зазначити, що команди неймовірно часто фолили. Вже до середини поєдинку суперники набрали сім порушень.

Після цього полякам вдалося схилити шальки терезів на свою користь після кількох точних двоочкових, а також завдяки неточним кидкам українців.

У заключному матчі турніру, який уже нічого не вирішував для наших хлопців, вони були сильнішими за бразильців – 19:13. Українці вдало діяли в атаці та часто потрапляли через дугу.

У підсумку команда Арабаджі посіла третє місце у групі та не змогла вийти до плей-оф.

Як повідомляв OBOZREVATEL, жіноча збірна України з баскетболу 3х3 здобула три перемоги у трьох матчах ЧС-2022 U-23 та достроково вийшла до чвертьфіналу

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!