Українки вийшли до чвертьфіналу ЧС U-23 з баскетболу 3х3: хто суперник і коли матч

3,6 т.

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 здобула третю поспіль перемогу на чемпіонаті світу U-23. Підопічні тренера Володимира Холопова в Бухаресті були сильнішими за команду Чилі – 17:3, а перемога Франції над Румунією гарантувала нашим співвітчизницям вихід до чвертьфіналу, де вони зіграють зі США.

"Синьо-жовті" у складі Анни Сугак, Юлії Гутевич, Анжеліки Ляшко та Вікторії Бабич на початку гри пропустили несподіваний двоочковий від суперниць. Українкам вдалося швидко прийти до тями і зрівняти рахунок, а також посадити чилійок на фоли.

Вже наприкінці третьої хвилини південноамериканки чотири рази порушили правила. Проте буквально протягом кількох десяток секунд уже наші дівчата тричі нарвались на фоли.

У цей момент дуже доречним був точний далекий кидок Ляшко. Він надихнув наших дівчат, які почали забивати свої очки та чудово діяли на щиті.

За чотири хвилини до кінця гри "синьо-жовті" лідирували +4. Точна двійка від чилійок внесла нервозність у дії українських дівчат. Але два дальні влучення від Бабич поставили крапку в матчі та принесли перемогу команді Холопова.

У заключному матчі групового турніру наші дівчата поступилися француженками (6:22) і посіли друге місце у групі А. Тепер у чвертьфіналі українки зіграють із командою США. Зустріч відбудеться 9 жовтня і розпочнеться о 15:25 за київським часом.

Як повідомляв OBOZREVATEL, чоловіча збірна України U-23 із баскетболу 3х3 здобула перемогу на старті чемпіонату світу.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!