Українки вилетіли з Європейських ігор-2023 у турнірі з баскетболу 3х3

2,8 т.

Збірна України з баскетболу 3х3 завершила виступи на груповому етапі Європейських ігор 2023 року, які у ці дні відбуваються у польському Кракові. Підопічні тренера Юрія Процюка програли литовкам 14:21 та не зуміли кваліфікуватися до плей-оф жіночого турніру.

Наша команда у складі Крістіни Філевич, Міріам Уро-Ніле, Оксани Моллової та Вероніки Космач дуже швидко записали у свій пасив два фоли, але намагалися відповідати атакою на атаку. Українки запропонували суперницям в'язкий баскетбол.

Буквально за одну хвилину вже литовки назбирали три фоли. Крім того, Молловій вдавалися блокшоти, які збивали з пантелику команду Литви. На старті четвертої хвилини наші дівчата вийшли вперед – 4:3.

П'ята хвилина гри почалася з точного далекого від литовок, а ще за кілька секунд "синьо-жовті" не лише заробили фол-трабл, а й знову пропустив два очки.

У середині поєдинку наші баскетболістки пропустили ривок 0:9, який і став вирішальним у матчі. Литовки довели матч до перемоги, а українки не змогли набрати необхідну кількість очок для виходу з групи.

Нагадаємо, напередодні "синьо-жовті" обіграли господарок турніру полячок 19:16, а потім поступилися естонкам - 13:14, пропустивши вирішальний м'яч із сиреною. Таким чином, наші дівчата посіли третє місце у групі, пропустивши до чвертьфіналу Польщу.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Чи не ведіться на фейки!