Україна з перемоги стартувала на Європейських іграх у жіночому баскетболі 3х3

3,6 т.

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 з перемоги стартувала на Європейських іграх у Кракові. Наша команда у складі Христини Філевич, Міріам Уро-Нілі, Оксани Моллової та Вероніки Космач здолала господарок турніру – Польщу (19:16). Другий матч проти Естонії підопічні Юрія Процюка програли 13:14.

У п'ятницю, 23 червня, о 19.55 українки проведуть третій матч групового етапу проти Литви.

У грі із Польщею наші дівчата з перших хвилин захопили ініціативу на майданчику, оформивши ривок 6:1. Надалі українки впевнено вели матч, грали першим номером та максимум, що змогли зробити полячки це скоротити відставання до одного пункту.

Наші дівчата із перших хвилин захопили ініціативу на майданчику, оформивши ривок 6:1. Надалі українки впевнено вели матч, грали першим номером та максимум, що змогли зробити полячки це скоротити відставання до одного пункту.

За рахунку 9:10 Україна підняла темп, що відразу ж позначилося на результативності. За 2 хвилини до фінального свистка "жовто-сині" вели 15:11, проте кінцівка видалася валідольною. Польща закинула важливий двоочковий, але на результат матчу це не вплинуло.

Збірна України потрапила до групи С, де зіграють збірні Литви, Польщі та Естонії. Дві найкращі команди з групи виходять до чвертьфінального раунду, а далі за олімпійською системою на виліт визначаться призери Європейських ігор.

Дві найкращі команди групи С у чвертьфіналі змагатимуться з командами групи, де грають Франція, Угорщина, Чехія та Латвія. Там уже було зіграно перші матчі групового етапу.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!