"Прометей" у важкому матчі переміг "Запоріжжя" в Суперлізі Паріматч

Прометей – Запоріжжя

У чемпіонаті України з баскетболу в середу, 17 березня, відбувся єдиний поєдинок у Суперлізі Паріматч.

"Прометей" на рідному майданчику в Кам'янському переміг у складному матчі БК "Запоріжжя" 74:70.

У першій половині Прометей заволодів досить впевненою перевагою +12. Вдалося це завдяки кращій реалізації. Господарі в стартовій чверті влучили 8 (2 триочкові) разів, тоді як суперник – 7 (1 триочковий). У другій 10-хвилинці підопічні Віталія Чернія збільшили натиск і поцілили у кошик Запоріжжя ще 9 (3 триочкові) разів. На це гості відповіли лише 6-ма (1 триочковий) влучаннями. Варто відзначити Еванса та Петрова. Перший набрав 12 очок, а другий – 11 (3/4 триочкових).

Та після перерви Запоріжжя не просто повернулося в гру. Підопічні Валерія Плеханова змогли вийти вперед за кількістю влучних кидків – 21 (4 триочкові) проти 19 (7 триочкових), змогли майже зрівнятися за кількістю підбирань – 29 проти 31, вийшли вперед за передачами – 19 проти 15 і зробили значно менше помилок – 5 втрат, тоді як у суперника – 13. Усе це дозволило повести в рахунку +2.

Та все ж у заключній частині, у найвідповідальніший момент, Прометей продемонстрував просто залізні нерви. Програючи 5 пунктів за 2 хвилини до кінця, Липовий та Лукашов на двох завантажили супернику 3 триочкові. Це дозволило вирвати важку перемогу – 74:70.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Кам’янське. СК Прометей

Прометей – Запоріжжя 74:70 (20:15, 23:16, 11:25, 20:14)

Прометей: Еванс 15 очок + 7 підбирань + 1 передача, Лукашов 10 очок + 2 підбирання + 6 передач, Липовий 13 очок + 5 підбирань + 3 передачі, Стефенс 6 очок + 8 підбирань + 2 передачі, Петров 13 очок + 13 підбирань + 5 передач, Луценко 8 очок + 1 підбирання + 2 передачі

Запоріжжя: Мальчевський 7 очок + 1 підбирання, Кеффі 17 очок + 6 підбирань + 11 передач, Грицак 6 очок +5 підбирань + 1 передача, Тихонов 16 очок + 7 підбирань + 1 передача

Турнірне становище

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні жіночий "Прометей" переміг литовський "Кібіркштіс" у другому матчі чвертьфіналу Європейської жіночої баскетбольної ліги (ЄЖБЛ) і пробився до Фіналу чотирьох турніру.