У матчі Суперліги Favbet встановлено новий рекорд результативності сезону: хто його автор

1,4 т.

"Черкаські Мавпи" здобули впевнену перемогу над БІПОЮ з рахунком 81:64 в межах столичного баблу регулярного чемпіонату Суперліги Favbet. При цьому лідер "Мавп" Андрій Агафонов побив снайперський рекорд цього сезону, який тепер дорівнює 41 очку за матч.

Першими невеликий заділ зробили собі баскетболісти "Черкаських Мавп", які в середині першої чверті зробили ривок 7:0 – 14:7. Втім, БІПА спокійно відіграла відставання, а завдяки сильному початку другої чверті вже одесити повели +10. Тепер вже "Мавпи" почали відіграватись в першу чергу завдяки Андрію Агафонову, який за першу половину набрав 22 очки, до яких додав 5 підбирань та 4 передачі. В підсумку саме черкаська команда на велику перерву пішла, виграючи +5.

Не змінилась гра й у другій половині, за виключенням того, що БІПА стала гірше реалізовувати свої моменти, тоді як Агафонов продовжив вести вперед свою команду і перед останньою чвертю "Черкаські Мавпи" вже вигравали 15 очок.

В останній чверті боротьби не вийшло і вся інтрига заключалась в тому, чи вдасться Агафонову побити рекорд результативності сезону Суперліги, який напередодні встановив Брентлі Байнум – 40 очок проти "Мавп". І лідеру "Черкаських Мавп" це вдалось – 41 очко, до яких він додав 8 підбирань та 7 передач.

"Черкаські Мавпи" з двома перемогами в трьох іграх баблу у Києві закріпились на третьому місці турнірної таблиці, а БІПА має 5 перемог в 15 матчах. Для обох команд чемпіонат продовжиться вже в січні.