Трилер у Кривому Розі, перемога "Хіміка": результати Суперліги Windrose 22 жовтня

3 хвилини
4,5 т.
Трилер у Кривому Розі, перемога 'Хіміка': результати Суперліги Windrose 22 жовтня

Южненський "Хімік" здобув перемогу над БК "Запоріжжя" в черговому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose. Команда Віталія Степановського була сильнішою на своєму паркеті – 73:64.

Команди почали поєдинок без розкачки. Особливо здивували гості, які після більш як двох "сухих" хвилин видали ривок 0:9, змусивши наставника "Хіміка" взяти тайм-аут.

Пауза в грі дала свої плоди, і южненці не тільки зрівняли рахунок, а й вийшли вперед, а в другому періоді й зовсім досягли позначки в "+15".

Після великої перерви за справу взялися вже гості. "Запорожці" збентежили суперника блискучим відрізком, який вони виграли 10:2. "Хіміки" одразу ж відповіли своїми результативними діями, повернувши собі двозначну перевагу в рахунку.

На вирішальний період команди вийшли за рахунку 56:41. Гості хоч і намагалися повернутися в гру, але дістати опонента не змогли.

"Хімік" – "Запоріжжя" – 73:64 (13:21, 25:5, 18:15, 17:23)

В іншій зустрічі ігрового дня справжній трилер видали новачок чемпіонату "Кривбас" і "Харківські соколи". У неймовірних за інтригою гойдалках сильнішими були представники Першої столиці – 70:77.

Ця зустріч була близькою за рахунком протягом усіх 40 хвилин. Максимальний відрив становив усього сім пунктів. Уже цей один факт і часта зміна лідера свідчать про неймовірне напруження на майданчику.

"Кривбас" не знітився перед "Соколами" і постійно намагався нав'язати свій баскетбол. Після трьох чвертей рахунок був рівний – 55:55. У вирішальному періоді позначився досвід гостей, які вигризли перемогу.

"Кривбас" – "Харківські Соколи" – 70:77 (22:21, 17:23, 16:11, 22:15)

"Дніпро" оступився в Миколаєві.

Зі свого боку "Дніпро" зіткнувся з несподіваними проблемами в Миколаєві. Підопічні Дмитра Болдаєва, будучи фаворитами, програли в гостях – 87:74

Господарі паркету добре налаштувалися на суперника і з перших секунд не давали дніпрянам вільно дихати. Домігшись переваги в п'ять очок, "корабели" розвинули свій успіх і відірвалися на 11 пунктів.

Після великої перерви картина на паркеті особливо не змінилася. У третій чверті "Миколаїв" тримав суперника на відстані 6-10 пунктів.

На вирішальний період "Дніпро" вийшов із шаленою мотивацією. Гості накрутили темп, але "корабели" були до цього готовими і не дозволили опонентам підібратися дуже близько. У підсумки команда Вецвагарса святкувала сенсаційну перемогу.

"Миколаїв" – "Дніпро" – 87:74 (25:20, 19:19, 20:19, 23:16)

"Прометей" підтвердив статус лідера чемпіонату.

У заключному поєдинку ігрового дня непросто далася виїзна перемога безапеляційному лідеру таблиці "Прометею". Команда зі Слобожанського зломила запеклий опір "Одеси" – 67:79.

У першій чверті жителі півдня не давали супернику розігнати фірмові атаки. Гості досягли переваги в п'ять очок, але на більше їх не вистачило. Ба більше, "Одеса" зуміла скоротити відставання до мінімуму.

Після першої перерви гравці "Прометея" зібралися і почали більш відповідально діяти на майданчику. Це призвело до домінування на паркеті і "+8" на табло.

Тренер гостей Ронен Ґінзбург у великій перерві намагався струсити свою команду. На початку третього періоду це працювала, однак останні півтори хвилини команда провалила, дозволивши суперникам майже зрівняти рахунок – 54:55.

Заключну 10-хвилинку фаворити провели зібрано, досягли двозначної переваги і довели матч до підсумкової перемоги.

"Одеса" – "Прометей" – 67:79 (15:17, 16:22, 23:16, 13:24)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні київський "Будівельник" ледь не поступився останній команді Суперліги Windrose.